Aktuality

3 / 8 / 2016
Pozvánka na slet v Bohuňovicích od 5. -7. 8. 2016


Přátelé, kamarádi, piloti

slet PPG letiště Bohuňovice je tady co by dup, termín konání: 5.-7.8.2016

Letištní plocha bude předem posekána na anglický trávníček, bazén s palmami bude také napuštěň, venkovní terasa s posezením je již připravena stejně jako bar s promítacím plátnem + WIFI.

Ubytování - možnost využití 3 chatek přímo na letišti (1 chatka - 4 lůžka), dále v nedalekém motorestu. Pro karavany / stany plocha přímo za areálem letiště. WC a sprchy jsou samozřejmostí

Můžete se těšit na selátko, kýty, a makrely. Pivo a kofola potečou proudem. Další možnost stravování je opět v motorestu.

Perličkou budou vrtulníky od Mamba air (přednáška a letové ukázky), vyhlídkové lety (Robinson R22, RANABOT, Cessna), dále VIP hosti - výrobci paramotorů a padáků + lehké školení bezpečnosti a techniky, a piloti ze zahraničí.

Parashow - akce pro diváky - představení tohoto sportu. Bude se létat kolem pylonů, kopání týček, sbírání balonů / kroužků apod. víceméně se zde mohou vyblbnout závodní piloti.

Budeme se těšit na Vaši hojnout účast! a prosím každého pilota, který by se chtěl zúčastnit aby s sebou přivezl dalšího kamaráda / pilota ať je nás ještě víc! :)

Pokud máte nějaké dotazy, volejte na mobil: 608 715 090« zpět | přehled

Pavel Gottfried
tel. 605 782 611

www.vzduchoplavci.cz